• Hemp Development – лидер на конопляном рынке консалтинга .

  • Конопляная косметика на основе производных конопляного семени

  • Hemp Bio Group

  • Одной из сфер деятельности современного человечества, является зообизнес.

  • Конопляный Университет

 

HUUA 200

Єдиний в країні майданчик, “Свідоцтво” якого отримане за результатами навчання, визнається державними структурами в якості підтвердження придатності його випускників на здійснення діяльності в сфері сучасного коноплярства.

В економічно розвинених країнах Азії, Європи і Америки існують спеціалізовані навчальні заклади, які надають знання всім бажаючим щодо особливостей роботи з рослиною Cannabis. З огляду на зростаючий інтерес національних сільгоспвиробників до даної культури, переробників до заміщення викопної сировини на біологічну, вчених до створення нових матеріалів із заданими властивостями, фахівцями Hemp Consulting було прийнято рішення ініціювати проект під назвою «Конопляний Університет».

Одной из сфер деятельности современного человечества, активно использующего значительные объемы конопляного сырья, является зообизнес. В частности в Европе объемы конопляной семечки потребляемой домашними питомцами колеблется от ———— до —————% потребоения и составляет десятки тысяч тон. Конопляная костра явлется основным продуктом, из которого изготавливаются туалеты как для домашних животных, так и для... 

Гамма біологічно активних речовин, що мають косметологічні, а також терапевтичні властивості, є ексклюзивною перевагою конопляного сировини, яка з давніх-давен використовуються як основа для натуральної косметики. На базі різних конопляних інгредієнтів, що містять в ідеальному для організму людини співвідношенні ненасичені жирні кислоти, спектру життєво необхідних металів, що мають протигрибкові, антиоксидантні, терапевтичні властивості створені лінійки косметичних продуктів, що користуються незмінним попитом як на території України, так і експортованих в економічно розвинені країни світу.

Данные получаемые в ходе анализа рынка коноплеводства Украины на протяжении 2014-2017 гг. четко указывали на диспропорцию, сложившуюся на территории нашей страны в сфере первичной переработки конопляной соломы/тресты. В частности, не смотря на то, что промышленные мощности по первичной переработке, предназначенные для получения конопляного волокна были сосредоточены в Центральной Украине, в западных областях ежегодно культивировалось порядка 1,5 тысяч га промышленных посевов технической конопли.